چه ترفند هایی باعث بهبود رتبه الکسا وب سایت شما می گردد؟

ترفند بهبود رتبه الکسا

رتبه الکسا در جهان

0

رتبه الکسا در ایران

0

امتیاز سئو سایت

% 0

در این مطلب ، ما در مورد اینکه رتبه جهانی الکسا چیست؟ و چگونه می توانید رتبه الکسا را بهبود ببخشید ؟ خواهیم پرداخت.

برخی نکات اساسی را در این زمینه به شما می آموزیم که اگر می خواهید وب سایت خود را در سایت الکسا بهتر رتبه بندی کنید ، نباید از آنها اجتناب کنید.


رتبه الکسا چیست ؟

رتبه الکسا هر سایت برآوردی از میزان محبوبیت آن سایت در مقایسه با سایت های دیگر است.

بک لینک سایت های رقیب
چگونه بک لینک سایت های رقیب و مشابه سایت خود را پیدا کنیم؟

این رتبه توسط ترکیبی از میانگین بازدیدکنندگان روزانه از سایت و تعداد بازدید صفحات سایت طی 3 ماه گذشته محاسبه می شود.

سایتی که بالاترین ترکیب بازدیدکننده و تعداد بازدید صفحات را دارد در رتبه 1 قرار خواهد گرفت.

مشاهده 50 سایت که طبق رنکینگ الکسا بیشترین بازدید کننده در ایران را دارند و دارای بهترین رنک الکسا هستند.

آیا رنک الکسا معتبر است؟

درست است که رتبه بندی الکسا را ​​در همه موارد نمی توان معتبر دانست زیرا به هر حال رتبه بندی بر اساس فاکتورهای مختلفی است که احتمال تقلب کردن در آنها نیز وجود دارد ، اما در حالت کلی استفاده از رنک الکسابرای مقایسه وب سایت عاقلانه است و همچنین کسب رتبه خوب الکسا میتواند به معرفی بهترسایت شما کمک کند.

در سال های اخیر سایت الکسا کمی در رتبه بندی سایت هایی که توسط موبایل بازدید میشدند با مشکلاتی همراه بوده است که البته به مرور زمان این موضوع بهبود یافته است.

وقتی صحبت از فعالیت های بازاریابی و مقایسه وب سایت ها با رقبا باشد ، اشاره به رتبه بندی الکسا سایت شما نسبت به سایر وب سایت ها مفید است.

چگونه میتوان رتبه الکسا سایت را بهبود بخشید؟

قرارگیری در رتبه های برتر جستجوی گوگل راهی مطمئن برای جلب بازدید کننده برای وب سایت و افزایش رتبه الکسا است.

اگر بازدید بیشتری در سایت خود داشته باشید ، شانس خوبی برای بهبود رتبه الکسا دارید.

ایجاد محتوای مقایسه ای و لیستی از سایت های محبوب در زمینه های مختلف

یکی از ترفند هایی که کمتر از آن صحبت شده است ، ایجاد لیست و معرفی و مقایسه محبوب ترین ، بهترین یا پرکاربردترین سایت ها در منطقه شما یا زمینه کاری مرتبط با سایت شما میباشد که می تواند به ارتقا رتبه الکسا کمک کند و معجزه کند و باعث افزایش زمانی شود که بازدیدکنندگان در وب سایت شما هستند.

سئو سایت فروشگاهی - چگونه در 8 مرحله فروشگاه اینترنتی را برای گوگل بهینه سازی کنیم
سئو سایت فروشگاهی – بهینه سازی فروشگاه اینترنتی برای گوگل در 8 مرحله

در کل مقالات بررسی و مقایسه ای مانند معرفی ده سایت برتر در زمینه یک موضوع خاص معمولاً مخاطبان خود را دارد و رفت و برگشت بین سایت های محبوب و سایت شما باعث افزایش اعتبار الکسای شما خواهد شد.

انتشار محتوای با کیفیت جهت دریافت بازدید کننده بیشتر و بهبود رتبه الکسا

سودمندترین و مهمترین روش بهبود رتبه الکسا ، انتشار محتوای با کیفیت بالا برای بازدید بیشتر از موتور جستجو به وب سایت شما است که به شما کمک می کند تا به راحتی رتبه الکسا خود را بهبود ببخشید.

محتوای وب سایت منحصر به فرد که باعث افزایش و بهبود رتبه موتور جستجوی شما می شود ، باعث بهبود رتبه الکسا می شود.

همچنین می توانید با استفاده از محتوای با کیفیت بالا مانند پست های وبلاگ ، فیلم ها ، عکس ها و سایر مطالب ، رتبه الکسا را ​​بهبود ببخشید. این به شما یک جریان ثابت از ترافیک هدفمند به وب سایت شما می دهد و باعث افزایش قابل توجهی در رتبه بندی الکسا می شود.

ارسال پست مهمان در سایت های پربازدید دیگر

ارسال پست مهمان در سایت های دیگر اگر به روش صحیح انجام شود ،یک روش کارآمد برای بهبود رتبه الکسا وب سایت شما است. اگر تعداد قابل توجهی از افراد از سایت هدف بازدید میکنند ، می توانید برای بهبود رتبه الکسا خود این استراتژی را انتخاب کنید.

چگونه در صفحه اول سرچ گوگل باشیم ؟
چگونه در صفحه اول سرچ گوگل باشیم ؟

نصب تولبار الکسا در مرورگر به بهبود رتبه الکسا سایت شما کمک میکند

با افزودن تولبار الکسا در مرورگر کروم و فایرفکس میتوانید رتبه سایت های مختلف را مشاهده نمایید.

همچنین بدلیل اینکه احتمالا بیشتر به سایت خودتان سر میزنید و یا در آن مطلب میگذارید، تولبار الکسا میتواند باعث بهبود رنک الکسا سایت شما شود.

بهبود رتبه با نصب تولبار الکسا

تاثیر این مورد در سال های گذشته بیشتر بوده است، اما اخیراً ضریب تاثیر گذاری این مورد کمتر شده است، با این حال همچنان یکی از روش های مهم جهت بهبود رنک الکسا میباشد.

نوار ابزار الکسا یکی از بسیاری از برنامه های افزودنی مرورگر است که حاوی داده های الکسا است و رنک الکسا فقط توسط بازدیدکنندگان سایت شما که نوار ابزار الکسا را نصب کرده اند اندازه گیری نمی شود.

اگر رتبه الکسا را ​​واقعاً مهم می دانید ، ممکن است بخواهید با اضافه کردن ویجت نمایش رنک الکسا، رتبه بندی خود را مستقیماً در وب سایت خود به نمایش بگذارید.

اضافه کردن ویجت نمایش رتبه شما در وب سایت به شرط داشتن رتبه خوب می تواند یک امتیاز مثبت باشد اما بهتر است بدانید که صرف افزودن آن باعث بهبود رتبه الکسا نمیشود.

رتبه بندی الکسا به شما و دیگران این امکان را می دهد که بفهمند وب سایت شما چقدر بازدید کننده جذب می کند و مخاطبان شما چه محتوایی را دوست دارند.

ایجاد بک لینک های با کیفیت در سایر سایت های با رتبه الکسای خوب منجر به بهبود رتبه الکسای سایت شما میشود.

بک لینک ها همان لینک هایی هستند که در سایت ها دیگر ایجاد میگردد و مقصد آنها صفحات سایت شما میباشد.

24 نکته برای اندازه گیری موفقیت در سئوی سایت

یکی از بهترین راه های بهبود رتبه الکسا از طریق بک لینک است ، زیرا باعث افزایش بازدید سایت شما میگردد که معیار اصلی رنک الکسا میباشد. یک مجموعه بک لینک فعال و با کیفیت ایجاد کنید و به مرور شاهد بهبود رتبه الکسا سایت خود باشید.

ایجاد بک لینک های با کیفیت نه تنها رنک الکسا را بهتر میکند بلکه رتبه سایت در نتایج اورگانیک جستجوی گوگل هم بهتر میشود.

برای اطلاع بیشتر از نحوه لینک سازی مطلب چگونه بک لینک سایت های رقیب و مشابه سایت خود را پیدا کنیم؟ را مطالعه بفرمایید.

اگر صفحات سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو دیده شود ، با افزایش رتبه الکسا ، بازدید و جستجو در موتورهای جستجو به مرور بیشتر و بیشتر می شود.

همچنین بخاطر رتبه الکسای بهتری که پیدا میکنید، سایر سایت ها شروع میکنند و به سایت شما لینک می دهند ، و بک لینک های دریافتی بیشتری دریافت خواهید کرد.

سایر مزایا و معایب رتبه الکسا

اگر از رتبه الکسا خود آگاهی داشته باشید ، نه تنها می توانید عملکرد وب سایت خود را در مقایسه با دیگران و سایر سایت های رقیب ببینید ، بلکه می تواند به عنوان راهنمای مواردی که برای بهبود محبوبیت وب سایت خود باید تغییر دهید ، عمل می کند.

اما از طرف مقابل رقبای شما نیز میتوانند به اطلاعاتی درباره میزان بازدیدکننده و کلمات کلیدی اصلی سایت شما دسترسی پیدا کنند.

به طور خلاصه ، رتبه بندی الکسا مزایا و معایب خود را دارد و هنوز موارد زیادی وجود دارد که شما باید برای بهبود رتبه بندی الکسا در وب سایت های خود ، آنها را ردیابی کنید که در مطالب بعدی انشالله به آنها خواهیم پرداخت.

سخن نهایی

همانطور که گفته شد بهترین روش بهبود رتبه الکسا ، داشتن بازدیدکننده هرچه بیشتر در وبسایت میباشد. همان عاملی که رنکینگ الکسا از ابتدا بر اساس آن ایجاد گردیده است.

اگر علاقه دارید بیشتر درباره نحوه افزایش بازیدکننده سایت بدانید ، حتماً مطلب چگونه در صفحه اول سرچ گوگل باشیم ؟ را مطالعه بفرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *